Já a moje tělo

Kolikrát už jste si řekli, že zítra začnete jinak?

Že začnete jinou stravou, začnete meditovat, cvičit, běhat nebo posilovat a začnete se ke svému tělu chovat jinak, lépe?

Znovu a znovu jste to zkoušeli a znovu a znovu selhávali, až jste došli do bodu jakéhosi smíření, že už to lepší nebude? A později jste našli mnoho rozumných důvodů, proč, už to nepůjde? Že nemáte pevnou vůli a dostatek času, že už jste staří a že už jste moc nemocní, a k čemu to vlastně všechno je? Chápu Vás, měla jsem to tak i já sama.


Ať už jste tento svět navštívili z jakéhokoliv důvodu, myslím si, že byste si to tady měli hezky užít, než zase odcestujete.


Každý z nás je jedinečný a unikátní. Na celém širém světě neexistuje stejný člověk jako Vy. Jedinečná a unikátní je vaše mysl a stejně tak i vaše tělo. A hlavně nikdy není pozdě, začít dělat něco jinak!

Chcete se cítit skvěle, být sebevědomější, šťastnější a cítíte, že s hezčím nebo zdravějším tělem toho dosáhnete?

Věděli jste, že mozek a mysl jsou tím klíčem k tomu jak budete vypadat a jak budete zdraví?

Mozek totiž rozhoduje a dává svolení k dalšímu kopečku zmrzliny, ale mohl by říci dost, dává svolení k lenošení místo cvičení a vy se pak cítíte provinile. Mozek ovládá stres ve vašem životě a buď vysílá stresové signály do celého těla nebo vám umožní se uvolnit a cítit příjemně.

A věděli jste, že se dají mozek a mysl změnit? Že si můžeme začít tvořit jinou, lepší realitu, než tu ve které jsme chyceni, jak rybka v síti?

Také jsem měla spoustu různých pokusů, jak změnit své fyzické tělo k lepšímu, ale jojo efekt a slabá vůle bývají neúprosnými protivníky. Také nerada cvičím a tak jsem začala dávat dohromady všechny své znalosti a propojila je v NEMMO, tak, že vznikl trénink mozku – neurokoučink Já a moje tělo – krok za krokem. Zaměřila jsem se na hledání toho, co vlastně ovlivňuje mysl a mozek natolik, že to ovlivní i fyzické tělo.

Jsem moc ráda, že jsem našla a vytvořila funkční nástroj, kterým si můžete pomoci sami na cestě za vysněným a zdravějším tělem.

Rozhodně ale nečekejte předpis diety nebo zázračné pilulky, které vám během několika málo dní udělají štíhlé či svalnaté tělo, zvlášť pokud jste na sebe neměli posledních několik let vůbec čas …

A protože to nebude jen o fyzickém těle, tak neurokoučink Já a moje tělo je záměrně rozdělený do pěti týdnů a sedmi kroků, aby mysl a nové mozkové spoje měli dostatek času vše srovnat.

Budeme zabývat právě tím, jak zklidnit ten chaos v mysli a dát prostor novému pomocí NEMMO.

Zjednodušeně by se dalo napsat, že vyhledáme, rozpustíme a odstraníme staré a nefunkční neuronové spoje, a pak nastavíme spoje nové a povzbudíme mozek k tomu, aby začal pracovat a později i udržel tělo takové, jaké ho chcete mít.

NEMMO pomáhá lépe zvládat stres a tím i žít spokojenější život, který máte ve svých rukou. A abyste byli zdraví, vypadali a cítili se co nejlépe, je potřeba nejprve zapracovat se svým mozkem a zaručit mu co nejlepší fungování.

Postupně tedy projdeme sedm kroků, ve kterých budeme zjišťovat co vše je potřeba na cestě ke zdravému tělu a spokojené mysli.

Čeká Vás více než 14 hodin videí

5 záznamů z webinářů

7 video workshopů

8 instruktážních videí

Získat přístup k neurokoučinku Já a moje tělo – platba v CZK

Získat přístup k Neurokoučinku Já a moje tělo – platba v EUR


Připravte si čtvrtku A4 (případně obyč. papír) a nějaké pastelky nebo voskovky či progressa, a mějte po ruce i obyčejnou tužku, černý tenký a silný fix.

Pokud máte raději osobní setkání, další možností je individuální NEMMO koučink.


Vyloučení odpovědnosti: Pokud zde na stránkách najdete zdravotní témata a doporučené přístupy, tak vězte, že nemohou být náhradou za odborné zdravotní vyšetření. Pro stanovení zdravotních závěrů je třeba obrátit se na ošetřujícího lékaře!