Individuální NEMMO koučink

Máte raději osobní nebo Vám vyhovuje on-line setkání?


Osobní nebo on-line NEMMO koučink je více efektivnější než skupinový, protože se můžeme zaměřit přímo na Vaše potřeby a mohu reagovat na Vaše aktuální dotazy.

NEMMO koučink je vhodný pro každého, kdo potřebuje řešit problémy v práci, ve vztahu, ve financích, potřebuje zapracovat na svém štěstí, životním cíli nebo na svém zdraví, apod.

Je možné se domluvit na on-line schůzce. Spojit se můžeme přes internet, prostřednictvím videohovoru. Nebo se můžeme vidět osobně. Přijet můžete Vy ke mě a v případě, že si nemůžete dovolit cestovat nebo nemáte dostatek času, mohu po domluvě přijet já za Vámi. Cestovné není v hodinové sazbě.


Jak takový NEMMO koučink probíhá?

Na začátku nejprve probereme téma, kterému se budeme věnovat a poté navrhnu algoritmus – techniku, kterou budeme kreslit.

Není potřeba mít talent na kreslení a nebo umět kreslit. NEMMO je sice kreativní, ale velmi jednoduchá metoda, kterou zvládne každý. Může se kreslit tužkou, progressy, voskovkami, fixami a také pastelkami. 

Kreslení je specificky vedené a nejedná se o automatickou kresbu. Podle vybraného algoritmu si můžeme nebo nemůžeme povídat, protože u některých to vhodné je a u jiných není.

Vybírat můžeme ze třinácti různých algoritmů a vybrat pro dané téma ten nejvhodnější.

Pokud to vhodné bude, mohu Vám pokládat koučovací otázky, díky kterým můžeme pozorovat a reflektovat emoce, pocity a myšlenky během kreslení a můžeme tak najít klíčové momenty řešící vaše dané téma. Na konci koučinku máte vlastnoručně nakreslený obrázek a v případě potřeby doporučení, jak postupovat na svém zlepšení dále.

Cena za hodinu je 700,-Kč / 29Eur

Nechci abyste platili více, než je nezbytně nutné, a tak další započatá hodina už je účtována po 15 minutách.

Pokud řešíte složité a opakující se téma, které Vám dlouhodobě komplikuje život a změna k lepšímu bude potřebovat více času a práce na sobě, je možné, že bude potřeba více schůzek nebo případně budete moci pracovat dále už samostatně dle mých video-workshopů.

Máte-li zájem se dozvědět více o OSOBNÍM setkání zavolejte mi prosím na +420 773 870 890 – Věra Michalicová


A pokud si chcete objednat ON-LINE NEMMO koučink nebo ho někomu darovat, můžete využít tlačítek níže.

Chci on-line NEMMO koučink pro sebe – platba v CZK

Chci on-line NEMMO koučink pro sebe – platba v EUR

ON-LINE NEMMO koučink jako dárek. Ráda vystavím poukaz přímo na jméno obdarovaného.

Chci on-line NEMMO koučink někomu darovat – platba v CZK

Chci on-line NEMMO koučink darovat – platba v EUR