Hvězda přání

Všichni máme spoustu přání a myslím, že je těžké najít někoho, kdo by žádné neměl. Někomu se splní na počkání a jinému to někdy vázne a táhne se jak týden před výplatou. Pokud se Vám vaše přání ne a ne splnit, zkuste mu jít více naproti a udělat kroky k jejich uskutečnění.

Pojďte si nakreslit svou hvězdu přání, pěkně krok za krokem a vytvořit si pro splnění svých přání lepší podmínky pomocí NEMMO.

Přát si můžete cokoliv vás napadne a můžete malovat i s dětmi.

Připravte si čtvrtku A4 (případně obyč. papír) a nějaké pastelky nebo voskovky či progressa, a mějte po ruce i obyčejnou tužku, černý tenký a silný fix.

Záznam webináře je dlouhý asi 1h45m. V průběhu webináře jsem odpovídala i na dotazy ohledně malování hvězdy přání, a tak je plný užitečných rad 🙂

Aby se vám záznam zobrazil, je potřeba si nejdříve zajistit přístup přes zelené nebo modré tlačítko níže, a vyčkat, až vám do mailu přijdou přihlašovací údaje. Zkontrolujte i složku spam. Potom se přihlaste se do stránky On-line workshopy a webináře, kde je záznam uložený.

Webinář ode mě můžete mít darem, ale i za malý dar od vás budu velice ráda.

Přeji získat přístup k webináři – Hvězda přání – zdarma nebo dar v CZK

Přeji získat přístup k webináři – Hvězda přání – zdarma nebo dar v EUR


Další možností je:

Osobní Neuro Koučink, který je samozřejmě nejefektivnější, ale chápu, že si někdo nemůže dovolit cestovat nebo nemá dostatek času. Po domluvě mohu přijet já za Vámi nebo Vy za mnou.

Pokud budete chtít, je možné se domluvit i na on-line workshopu. Spojit se můžeme přes internet, prostřednictvím videohovoru.

Cena za hodinu je 700,-Kč

Nechci abyste platili více, než je nezbytně nutné, a tak další započatá hodina už je účtována po 15 minutách.

Máte-li zájem se dozvědět více, zavolejte mi na

+420 773 870 890 – Věra Michalicová