Dubňany 11.6. a 12.6.2022

NEUROGRAFIKA – dvoudenní workshop. Přeprogramujte svůj mozek na pohodu a zdraví pomocí kresby.

Jednoduché a přesné postupy pro “nové nastavení” a přeprogramování neuronových drah od jakéhokoli problému k vašemu vytouženému přání.  Neurografika je nová, vědecky ověřená metoda, která má své využití jak pro širokou veřejnost, tak pro individuální terapeutické účely.

Každý z nás zažívá nějaké problémy, traumata, životní krize, negativní pocity nebo nemoci, které nám znepříjemňují život každý den.

Necítíme se pak dobře a hledáme cestu, jak z toho všeho uniknout a někdy je téměř nemožné najít příčinu nebo se problému zbavit.

Náš každodenní život „jede“ podle starých vzorců chování a tím škodíme sami sobě, i když nechceme. Jednoduše by se dalo říct, že starých vzorců je potřeba se zbavit a nahradit je novými. Ale jak ?!

Nabízím jednoduché řešení…WORKSHOP NEUROGRAFIKY

Co to je?

Workshop  je koučovací pracovní seminář, na kterém nedostáváte pouze teoretické znalosti, ale rovnou si vyzkoušíte metodu a zažijete SKUTEČNÉ  změny HNED pod profesionálním vedením.

Neurografika je nový terapeutický vědecký  obor. Formou jednoduché kresby se mění naprogramování neuronů na nové žádoucí změny.

Jak probíhá proces změny?

Podle přesně daných  postupů. Nejedná se o automatickou kresbu!  Nejdříve se vyladíme na to, co chceme ve svém životě změnit, přeneseme to na papír a pak rozkreslujeme a vytváříme nové cesty a propojení k žádoucí realitě.

Kromě toho, že se věnujete velmi kreativní a zábavné  činnosti, má kresba neurografiky spoustu výhod:

  • Naučíte se  univerzální kód, který je snadno srozumitelný a snadno ovladatelný.
  • Získáte neverbální komunikační nástroj s naším podvědomím.
  • Okamžitá úleva od stresu a negativních emocí.
  • Po zvládnutí techniky si může člověk pomoci sám bez dalšího dohledu terapeuta.
  • Lze jej použít pro osobní nebo profesionální růst.
  • Dokážete svůj mozek i své myšlení doslova přepsat a naučit se efektivně zvládat každodenní stresy nebo se jich úplně zbavit.
  • Vytváří nová spojení pro radostný a úspěšný život.

Na co všechno se dá technika použít?

Díky této technice si dokážete v mozku vytvořit nová neuronová spojení, nově aktivovat síť neuronů a oživit i nefunkční neurony. Tato technika pomáhá otevřít vědomí, transformovat myšlení, najít řešení problémů a celkově si změnit život k lepšímu. Pomocí fixu, papíru, pastelek a linie, kterou vás naučím používat, můžete skutečně vyřešit mnoho svých problémů nebo si naplánovat nový, lepší a kvalitnější život ve všech oblastech. 

Výhodou je, že nemusíte ani umět kreslit.

Co na workshop potřebuji?

Silnější papír A4 nebo skicák A4, nelihový černý fix silný a slabý (dvě různé tloušťky) a barevné pastelky nebo fixy či voskovky.

Co mě s Neurografikou čeká?

Jaký je program workshopu?

1. DEN

Úvod do fungování neuronů v mozku, jejich komunikace s tělem, vědomím, Vesmírem a úvod do metod Neurografiky. Zpracování vašich dvou problémových témat, uvolnění stresu.

1. Odstranění konkrétního omezení

Odstranění jednoho konkrétního problému. Například: chci se zbavit zlozvyku kouření, chci zdraví, a podobně.
Tento koučink je zaměřený na to, jak se naučit zbavit se konkrétního problému.

Zásadní je, že nikomu nesdělujete co si NeuroGrafikou řešíte. Nikdo z přítomných tedy neví, jaký problém nebo téma odstraňujete.

2. Odstranění nekonkrétního omezení

 Jste zahlceni a nemáte jasno? Máte již mnohé zpracováno a nevíte co dál?
Možná si říkáte:  “Plácám se v tom, nevím jak z toho ven, mám toho moc, nevyznám se v sobě, pořád se mi něco děje, snažím se a nic, nevím co dělat…”    Cítíte se divně, nevíte co vám je, možná nejste zcela ve své kůži, ale nevíte proč nebo se nemůžete rozhodnout… Přesně tyto stavy pomáhá řešit odstranění nekonkrétního omezení. Udělejte si jasno, klid a zaměření na to, co je pro vás nejlepší.

2. DEN

Rozklíčování vnitřního konfliktu, od chaosu k jasnosti. Výstavba nových neuronových spojů ke splnění přání. Tipy na použití Neurografiky a příklady z praxe.

3. Odstranění mnoha problémů najednou

Vím co mám a je toho na mě hodně. Cítíte každodenní tíhu povinností, všeho, co je potřeba ještě udělat a nikdo jiný to za Vás neudělá, nebo to neudělá tak dobře, jako Vy! Stále málo času na to co je musíte a času na zábavu už nezbývá! Může to být cokoliv, co vám vadí, co nechcete, aby se vám už dělo. Rozpustíte stres a bloky, které nechcete a vyladíte se na to, co chcete. Zpracovat lze vše, na co si jen vzpomenete. 

4. NeuroStrom – naprogramujete si svůj život stromem života a vašich přání.

Máte projekt nebo přání, které chcete uskutečnit, ale nevíte jak nebo si myslíte, že to není možné? Zázraky začnou přicházet do vašeho života! 

Toto je jedinečný způsob, jak vytvořit efektivní scénář pro jakoukoli situaci ve vašem životě a projevit svůj sen ve své realitě. Navíc vás udržuje v motivaci k vybranému úkolu. 

S úžasem budete sledovat, jak se váš život začne měnit dle vašich přání a budete zvědaví, co dalšího vás příjemně překvapí. Dle postupného návodu si nakreslíte svůj vlastní NeuroStrom.

Kdy:   11. – 12.6.2022

Kde: Kulturní a informační centrum města Dubňany, Komenského 282/17, 696 03 Dubňany

Čas :   10 – 16/17  hod.

PRO REZERVACI MÍSTA VOLEJTE 773 870 890 – Věra Michalicová

Podle počtu účastníků, tempa kreslení a množství vašich dotazů je pohyblivé ukončení workshopu.

Investice: 3300 Kč 

Uhradit zálohu na workshop 1300,-

Uhradit celý workshop 3300,-

Na místě bude možno dokoupit certifikát, který opravňuje uživatele využívat metodu pro své účely. Cena certifikátu je 200,- Kč.

Účast na workshopu nezahrnuje oprávnění k výuce, workshop je určen výhradně pro aktivní sebekoučink.

Lektorka workshopu: 

Věra Michalicová – úvod, fungování neuronů a organizace, vedení koučovací praxe Neurografiky

Sama ve svém životě díky Neurografice zažívám neuvěřitelné změny. Mojí nejintenzivnější změnou je, po celoživotní neplodnosti a nákresu stromu přání, krásné zdravé miminko. Pokud vás metoda zaujala, neváhejte, zvládne ji opravdu každý a můžete si vědomě řídit svůj život.