Třebíč – 8.-9.10.2022

Co na workshop potřebuji?

Silnější papír A4 nebo skicák A4, nelihový černý fix silný a slabý (dvě různé tloušťky) a barevné pastelky nebo fixy či voskovky.

Co mě s Neurografikou čeká a jaký je program workshopu?

1. DEN

1. Neurokoučink: NEURODÉŠŤ

NeuroRain® je jako životadárný déšť pro zasazená semínka.

Nevíte jak vdechnout život vašim plánům a jak je podpořit ve vašem životě?  Nebo byste nějaká semínka (plány, podnikání, činnost, cíle) chtěli, ale nevíte jaká a jak je zasadit či pěstovat?

Získáte novou jasnost ve vašich tématech. Zobrazí se skryté schopnosti a dovednosti, které aktivujete pro dosažení svých projektů, plánů. 

Neurodéšť vznikl z modelu šamanského deště, který propojuje otcovskou energii oblohy a mateřskou energii země. Déšť  jako požehnání nás při kreslení intenzivněji spojuje s mocnou energií Vesmíru. NeuroRain® vyživuje naše nevědomé i vědomé nápady, projekty, sny, plány, které jsou zde ukryty jako semínka v zemi. Přivedete tvořivou a podporující energii do realizace toho, co chcete, aby se ve vašem životě projevilo.

2. Neurokoučink:  Já a moje TĚLO

Člověk může být  beznadějně chycen v různých módních trendech a dle toho je také nespokojený se svým tělem. Stále porovnáváme, jak vypadáme vůči známým, osobnostem nebo se trápíme tím co o nás kdo řekne, či jak jsme vypadali před lety. Znáte to, hlídáte si váhu, ale stejně po kousku čokolády přiberete dvě kila … Na zaručené návody tělo nereaguje jak by mělo? Je na vašem těle něco moc malé nebo naopak moc velké nebo nefunguje jak byste chtěli?

Jak vypadáme navenek je odrazem toho, jak se cítíme uvnitř, jaké myšlenky se nám honí v hlavě a ten věčný stres nedá prostor novým myšlenkám. Dialog s vnitřním já a fyzickým tělem může být někdy složitý a najít sílu nebo způsob, jak jít dál je malý zázrak. Při tomto koučinku se budeme zabývat právě tím, jak zklidnit chaos v mysli, uvolnit stres ze svého těla a dát prostor novému lepšímu vztahu. Vložíme zdroje léčivé energie do míst, kam si tělo řekne.

2. DEN

Výstavba nových neuronových spojů ke splnění přání. Tipy na použití Neurografiky a příklady z praxe.

3. Neurokoučink: NEUROLOTOS®

Duše a podvědomí mluví prostřednictvím kreslícího pera. Tak jako se lotosové poupě rozvíjí postupně, aby se nakonec rozvilo do své plné krásy,  procházíme ke svému cíli/přání skrze různé zkušenosti, překážky, rozvíjíme své schopnosti a dovednosti, abychom zrealizovali to, co si přejeme.


S každou lotosovou vrstvou, kterou nakreslíte, proudí energie do vašeho záměru a může se objevit hlubší vhled. S každou vrstvou lotosu rušíte svou podvědomou sebesabotáž a rozvíjíte potřebné zdroje k realizaci vašeho záměru. Intuitivní výběr barev, propojení s prostředím a vaším Vyšším Já proces podporuje.

Neurolotos® může být na vyžádání potvrzen mezinárodním certifikátem Institutu psychologie kreativity Pavla Piskareva  v angličtině nebo v němčině.

4. Vaše HOJNOST  a PENÍZE.

Peníze a vztah k nim je pro někoho bolavé téma. Všichni peníze potřebujeme, abychom si mohli zajistit přežití. Dovolujeme si pustit do života hojnost a lehkost přijímání peněz nebo je to spíše boj s nedostatkem a výdaji?

Od výplaty k výplatě? Pořád ten pocit nedostatku a myšlenek, na to nikdy mít nebudu? Není váš vztah k nim už spíše destruktivní? To oni přece mohou za to, že se vám nedaří … nebo je to jinak? 

Věděli jste, že mnoho rozhodovacích procesů (nejen) ohledně peněz se v našem mozku dějí automaticky na základě předchozích zkušeností a též buněčné paměti.  Jak ven ze spirály nedostatku a jak k sobě přitáhnout více peněz? Jak se peníze objevují nebo mizí ve vašem životě souvisí s vaším vztahem k nim, s vaší sebehodnotou a také naučenými vzorci myšlení a chování.  Neurografika je přesně tou technikou, která otevře cestu k vaší hojnosti.

Kdy:   8.-9.10.2022

Kde: Třebíč – bude upřesněno

Čas :   10 – 16/17  hod.

Podle počtu účastníků, tempa kreslení a množství vašich dotazů je pohyblivé ukončení workshopu.

Investice: 3200 Kč 

Účast na workshopu nezahrnuje oprávnění k výuce, workshop je určen výhradně pro aktivní sebekoučink.

Lektorka workshopu: 

Věra Michalicová – úvod, fungování neuronů a organizace, vedení koučovací praxe Neurografiky