Rozloučení

SMRT. To je téma, které se v mnoha rovinách týká každého z nás a je v životě nevyhnutelná …, a ke smrti patří i rozloučení.


ROZLOUČENÍ je jeden z nejvíce emočních NEMMO workshopů jaký jsem kdy vytvořila a sama jsem si jím velmi pomohla rozloučit se se svým dědečkem, který odešel moc brzy, ještě v mém dospívání, kdy pro mě byl vším.

A také jsem se prostřednictvím “Rozloučení” dokázala po dlouhé době vyrovnat se ztrátou a rozloučit se se svým nenarozeným dítětem a milovanou fenkou Chelsee. Vše to bylo emočně velmi silné, stále to bylo “se mnou” a bolelo to.


Každý z nás je jiná bytost a každý svou ztrátu vnímá jinak a jinak se s ní i vyrovnává. U většiny je to rána co se nikdy nezahojí a vlastně člověka ovlivňuje v životě i nadále, kdy mohou přicházet i výčitky a obviňování sebe sama, za to, že nestihl říct co měl na srdci – nestihl se rozloučit, omluvit, poděkovat …

Je důležité si uvědomit, že vyrovnávání se se ztrátou je proces a může trvat různou dobu. Je normální cítit se smutný, zmatený nebo vzteklý po dlouhou dobu po smrti blízké osoby.

To však neznamená, že smutkem musíme zůstat navždy zavaleni. Jste tu abyste žili, a svůj život si užívali v radosti a štěstí.

ROZLOUČENÍ se dá použít na spousty případů a nemusí jít zrovna o osobu pro Vás blízkou. Rozloučit se můžete i se zvířátkem, které Vás provázelo vaším životem a bylo členem rodiny.

Rozlučte se, zpracujte si a vyřešte své ztráty, bolesti, žal a nevyřčené věty mezi Vámi a zesnulým nebo nenarozeným. Ano, i s nenarozeným to jde. Měli jste mezi sebou silné pouto a tato ztráta je velmi silná a ovlivňující.

Chci získat přístup k videoworkshopu Rozloučení – platba v CZK

Chci získat přístup k videoworkshopu Rozloučení – platba v EUR

Pokud Vám bude po “Rozloučení” připadat, že Vám stále “něco” schází, přečtěte si o workshopu Květ Duše.


Připravte si čtvrtku A4 (případně obyč. papír) a nějaké pastelky nebo voskovky či progressa, a mějte po ruce i obyčejnou tužku, černý tenký a silný fix.

Pokud máte raději osobní setkání, další možností je individuální NEMMO koučink.


Vyloučení odpovědnosti: Pokud zde na stránkách najdete zdravotní témata a doporučené přístupy, tak vězte, že nemohou být náhradou za odborné zdravotní vyšetření. Pro stanovení zdravotních závěrů je třeba obrátit se na ošetřujícího lékaře!