Rozloučení

SMRT. To je téma, které se v mnoha rovinách týká každého z nás a je v životě nevyhnutelná …, a ke smrti patří i rozloučení.


ROZLOUČENÍ je jeden z nejvíce emočních NEMMO workshopů jaký jsem kdy vytvořila a sama jsem si jím velmi pomohla rozloučit se se svým dědečkem, který odešel moc brzy, ještě v mém dospívání, kdy pro mě byl vším.

A také jsem se prostřednictvím „Rozloučení“ dokázala po dlouhé době vyrovnat se ztrátou a rozloučit se se svým nenarozeným dítětem a milovanou fenkou Chelsee. Vše to bylo emočně velmi silné, stále to bylo „se mnou“ a bolelo to.


Každý z nás je jiná bytost a každý svou ztrátu vnímá jinak a jinak se s ní i vyrovnává. U většiny je to rána co se nikdy nezahojí a vlastně člověka ovlivňuje v životě i nadále, kdy mohou přicházet i výčitky a obviňování sebe sama, za to, že nestihl říct co měl na srdci – nestihl se rozloučit, omluvit, poděkovat …

Je důležité si uvědomit, že vyrovnávání se se ztrátou je proces a může trvat různou dobu. Je normální cítit se smutný, zmatený nebo vzteklý po dlouhou dobu po smrti blízké osoby.

To však neznamená, že smutkem musíme zůstat navždy zavaleni. Jste tu abyste žili, a svůj život si užívali v radosti a štěstí.

ROZLOUČENÍ se dá použít na spousty případů a nemusí jít zrovna o osobu pro Vás blízkou. Rozloučit se můžete i se zvířátkem, které Vás provázelo vaším životem a bylo členem rodiny.

Rozlučte se, zpracujte si a vyřešte své ztráty, bolesti, žal a nevyřčené věty mezi Vámi a zesnulým nebo nenarozeným. Ano, i s nenarozeným to jde. Měli jste mezi sebou silné pouto a tato ztráta je velmi silná a ovlivňující.

Chci získat přístup k videoworkshopu Rozloučení – platba v CZK

Chci získat přístup k videoworkshopu Rozloučení – platba v EUR

Pokud Vám bude po „Rozloučení“ připadat, že Vám stále „něco“ schází, přečtěte si o workshopu Květ Duše.


Pokud máte raději osobní setkání, další možností je:

Osobní Neuro Koučink, který je o něco efektivnější, protože se můžeme zaměřit přímo na Vaše potřeby. Můžete přijet Vy ke mě a v případě, že si nemůžete dovolit cestovat nebo nemáte dostatek času, mohu po domluvě přijet já za Vámi.

Pokud budete chtít, je možné se domluvit i na on-line workshopu. Spojit se můžeme přes internet, prostřednictvím videohovoru.

Cena za hodinu je 700,-Kč

Nechci abyste platili více, než je nezbytně nutné, a tak další započatá hodina už je účtována po 15 minutách.

Máte-li zájem se dozvědět více, zavolejte mi na

+420 773 870 890 – Věra Michalicová


Osobní NeuroKoučink je samozřejmě nejefektivnější, ale chápu, že si někdo nemůže dovolit cestovat nebo věnovat tomu celý víkend. Tak je možné se domluvit i na on-line workshopu.

Cena za hodinu je 700,-Kč

Po domluvě mohu přijet já za Vámi nebo Vy za mnou.

Nechci abyste platili více, než je nezbytně nutné, a tak další započatá hodina už je účtována po 15 minutách.