Peníze a vztah k nim

Vaše HOJNOST a PENÍZE

Peníze a vztah k nim je pro někoho bolavé téma. Všichni peníze potřebujeme, abychom si mohli zajistit žití a přežití. Dovolujeme si pustit do života hojnost a lehkost přijímání peněz nebo je to spíše boj s nedostatkem a výdaji?

Od výplaty k výplatě? Pořád ten pocit nedostatku a myšlenek, na to nikdy mít nebudu? Není váš vztah k nim už spíše destruktivní? To oni přece mohou za to, že se vám nedaří … nebo je to jinak? 

Věděli jste, že mnoho rozhodovacích procesů (nejen) ohledně peněz se v našem mozku dějí automaticky na základě předchozích zkušeností a též buněčné paměti.  Jak ven ze spirály nedostatku a jak k sobě přitáhnout více peněz? Jak se peníze objevují nebo mizí ve vašem životě souvisí s vaším vztahem k nim, s vaší sebehodnotou a také naučenými vzorci myšlení a chování.  NEMMO je přesně tou technikou, která otevře cestu k vaší hojnosti.


Na video-workshopu zatím ještě pracuji a připravuji metodiku a potřebné podklady.

Celkem to zatím vypadá na sérii tří videí.


Další možností je:

Osobní Neuro Koučink, který je samozřejmě nejefektivnější, ale chápu, že si někdo nemůže dovolit cestovat nebo nemá dostatek času. Po domluvě mohu přijet já za Vámi nebo Vy za mnou.

Pokud budete chtít, je možné se domluvit i na on-line workshopu. Spojit se můžeme přes internet, prostřednictvím videohovoru.

Cena za hodinu je 700,-Kč

Nechci abyste platili více, než je nezbytně nutné, a tak další započatá hodina už je účtována po 15 minutách.

Máte-li zájem se dozvědět více, zavolejte mi na

+420 773 870 890 – Věra Michalicová