Peníze a vztah k nim

Vaše HOJNOST a PENÍZE

Peníze a vztah k nim je pro někoho bolavé téma. Všichni peníze potřebujeme, abychom si mohli zajistit žití a přežití. Dovolujeme si pustit do života hojnost a lehkost přijímání peněz nebo je to spíše boj s nedostatkem a výdaji?

Od výplaty k výplatě? Pořád ten pocit nedostatku a myšlenek, na to nikdy mít nebudu? Není váš vztah k nim už spíše destruktivní? To oni přece mohou za to, že se vám nedaří … nebo je to jinak? 

Věděli jste, že mnoho rozhodovacích procesů (nejen) ohledně peněz se v našem mozku dějí automaticky na základě předchozích zkušeností a též buněčné paměti.  Jak ven ze spirály nedostatku a jak k sobě přitáhnout více peněz? Jak se peníze objevují nebo mizí ve vašem životě souvisí s vaším vztahem k nim, s vaší sebehodnotou a také naučenými vzorci myšlení a chování.  NEMMO je přesně tou technikou, která otevře cestu k vaší hojnosti.


Na video-workshopu zatím ještě pracuji a připravuji metodiku a potřebné podklady.

Celkem to zatím vypadá na sérii tří videí.


Připravte si čtvrtku A4 (případně obyč. papír) a nějaké pastelky nebo voskovky či progressa, a mějte po ruce i obyčejnou tužku, černý tenký a silný fix.

Pokud máte raději osobní setkání, další možností je individuální NEMMO koučink.


Vyloučení odpovědnosti: Pokud zde na stránkách najdete zdravotní témata a doporučené přístupy, tak vězte, že nemohou být náhradou za odborné zdravotní vyšetření. Pro stanovení zdravotních závěrů je třeba obrátit se na ošetřujícího lékaře!