Olomouc 26.11. – 27.11.2022

Vylaďte svůj mozek na pohodu a zdraví pomocí NEMMO kresby a Neurografiky.

Jednoduché a přesné postupy pro “nové nastavení” a přeprogramování neuronových drah od jakéhokoli problému k vašemu vytouženému přání.  

NEMMO má své využití jak pro širokou veřejnost, tak pro individuální terapeutické účely.

Každý z nás zažívá nějaké problémy, traumata, životní krize, negativní pocity nebo nemoci, které nám znepříjemňují život každý den.

Necítíme se pak dobře a hledáme cestu, jak z toho všeho uniknout a někdy je téměř nemožné najít příčinu nebo se problému zbavit.

Náš každodenní život „jede“ podle starých vzorců chování a tím škodíme sami sobě, i když nechceme. Jednoduše by se dalo říct, že starých vzorců je potřeba se zbavit a nahradit je novými. Ale jak ?!

Nabízím jednoduché řešení…WORKSHOP NEMMO spojený s Neurografikou.

Co je to NEMMO?

Workshop NEMMO je koučovací pracovní seminář, na kterém nedostáváte pouze teoretické znalosti, ale rovnou si vyzkoušíte metodu a zažijete SKUTEČNÉ  změny HNED pod profesionálním vedením , kdy se formou jednoduché kresby mění naprogramování neuronů na nové žádoucí změny.

Jak probíhá proces změny?

Podle přesně daných  postupů. Nejedná se o automatickou kresbu!  Nejdříve se vyladíme na to, co chceme ve svém životě změnit, přeneseme to na papír a pak rozkreslujeme a vytváříme nové cesty a propojení k žádoucí realitě.

Kromě toho, že se věnujete velmi kreativní a zábavné  činnosti, má kresba NEMMO a neurografika spoustu výhod:

  • Naučíte se  univerzální kód, který je snadno srozumitelný a snadno ovladatelný.
  • Získáte neverbální komunikační nástroj s naším podvědomím.
  • Může přijít okamžitá úleva od stresu a negativních emocí.
  • Lze jej použít pro osobní nebo profesionální růst.
  • Dokážete svůj mozek i své myšlení doslova přepsat a naučit se efektivně zvládat každodenní stresy nebo se jich úplně zbavit.
  • Vytváří nová spojení pro radostný a úspěšný život.

Na co všechno se dá technika použít?

Díky této technice si dokážete v mozku vytvořit nová neuronová spojení, nově aktivovat síť neuronů a oživit i nefunkční neurony. Tato technika pomáhá otevřít vědomí, transformovat myšlení, najít řešení problémů a celkově si změnit život k lepšímu. Pomocí fixu, papíru, pastelek a linie, kterou vás naučím používat, můžete skutečně vyřešit mnoho svých problémů nebo si naplánovat nový, lepší a kvalitnější život ve všech oblastech. 

Výhodou je, že nemusíte ani umět kreslit.

Co na workshop potřebuji?

Silnější papír A4 nebo skicák A4, nelihový černý fix silný a slabý (dvě různé tloušťky) a barevné pastelky nebo fixy či voskovky.

Co mě na workshopu čeká?

1. DEN

Úvod do fungování neuronů v mozku, jejich komunikace s tělem, vědomím, Vesmírem a úvod do metod NEMMO a Neurografiky. Zpracování vašich dvou problémových témat, uvolnění stresu.

Rozpuštění konkrétního návyku, vzorce nebo programu.

Například: chci se zbavit zlozvyku kouření, chci zdraví, a podobně.
Tento koučink je zaměřený na to, jak se naučit zbavit se jednoho konkrétního návyku, vzorce nebo problému.

Zásadní je, že nikomu nesdělujete co si řešíte. Nikdo z přítomných tedy neví, jaký problém nebo téma rozpouštíte.

Rozpuštění NEkonkrétního návyku, vzorce nebo programu.

 Jste zahlceni a nemáte jasno? Máte již mnohé zpracováno a nevíte co dál?
Možná si říkáte:  “Plácám se v tom, nevím jak z toho ven, mám toho moc, nevyznám se v sobě, pořád se mi něco děje, snažím se a nic, nevím co dělat…”    Cítíte se divně, nevíte co vám je, možná nejste zcela ve své kůži, ale nevíte proč nebo se nemůžete rozhodnout… Přesně tyto stavy pomáhá řešit odstranění nekonkrétního omezení. Udělejte si jasno, klid a zaměření na to, co je pro vás nejlepší.

2. DEN

Rozklíčování vnitřního konfliktu, od chaosu k jasnosti. Výstavba nových neuronových spojů ke splnění přání. Tipy na použití NEMMO a příklady z praxe.

Rozpuštění MNOHA návyků, vzorců nebo programů.

Vím co mám a je toho na mě hodně. Cítíte každodenní tíhu povinností, všeho, co je potřeba ještě udělat a nikdo jiný to za Vás neudělá, nebo to neudělá tak dobře, jako Vy! Stále málo času na to co je musíte a času na zábavu už nezbývá! Může to být cokoliv, co vám vadí, co nechcete, aby se vám už dělo. Rozpustíte stres a bloky, které nechcete a vyladíte se na to, co chcete. Zpracovat lze vše, na co si jen vzpomenete. 

NeuroStrom – naprogramujete si svůj život stromem života a vašich přání.

Máte projekt nebo přání, které chcete uskutečnit, ale nevíte jak nebo si myslíte, že to není možné? Zázraky začnou přicházet do vašeho života! 

Toto je jedinečný způsob, jak vytvořit efektivní scénář pro jakoukoli situaci ve vašem životě a projevit svůj sen ve své realitě. Navíc vás udržuje v motivaci k vybranému úkolu. 

S úžasem budete sledovat, jak se váš život začne měnit dle vašich přání a budete zvědaví, co dalšího vás příjemně překvapí. Dle postupného návodu si nakreslíte svůj vlastní neurografický obrázek NeuroStrom.

Kdy:   26.-27.11.2022

Kde: ART Rubikon, Dobnerova 1375/24a, Olomouc

Čas :   10 – 16/17  hod.

REZERVUJTE SI MÍSTO ZDE.

Podle počtu účastníků, tempa kreslení a množství vašich dotazů je pohyblivé ukončení workshopu.

Počet účastníků je omezen na 12 osob, tak si rezervujte místo včas 🙂

Investice: 3600 Kč 

Účast na workshopu nezahrnuje oprávnění k výuce, workshop je určen výhradně pro aktivní sebekoučink.

Lektorka workshopu: 

Věra Michalicová – úvod, fungování neuronů a organizace, vedení koučovací praxe NEMMO a Neurografiky.

Sama ve svém životě zažívám neuvěřitelné změny. Mojí nejintenzivnější změnou je, po celoživotní neplodnosti a nákresu stromu přání, krásné zdravé miminko. Pokud vás metoda zaujala, neváhejte, zvládne ji opravdu každý a můžete si vědomě řídit svůj život.