NeuroGrafika

Zdá se Vám, že už žijete v době, které nerozumíte?

Je stále více zřejmé, že už žijeme v jiné, „nové době“, a zdá se těžké se jí přizpůsobit. Jsou zapotřebí hluboké změny ve všech oblastech života. NeuroGrafika je jedním z nových nástrojů, který pomáhá tyto změny uskutečnit.

Je to jedinečný kreativní, terapeutický i koučovací a vědecky ověřený nástroj pro práci s vědomím za účelem řešení různých problémů, dosažení cílů a transformaci do reality.

Není to jen o kreslení hezkých obrázků. Každé dílo je individuálním procesem, při kterém dochází k „překreslení neuronové sítě, k harmonizaci části psychiky tvůrce a k propojení s celkem.

Pomáhá nám zbavit se nepotřebného a nefunkčního neuronového propojení, a vytváří propojení nová, potřebná a užitečná.


NeuroGrafika je velmi účinným spojením psychologie, neurobiologie, umění a spirituality.


Povídání o NeuroGrafice – Alice a Věra

TVŮRCE NEUROGRAFIKY

Pavel Michajlovič Piskarev: 

autor teorií, vědeckých monografií a knih, řečník, kouč, výtvarník, architekt, doktor psychologie. Plný člen MAPN (Mezinárodní akademie psychologických věd). Předseda představenstva MANGO (International NeuroGesztalt Organization). Vedoucí Neurografického oddělení TSPH (Creative Union of Professional Artists) v Rusku. Vlastník více než 40 patentů. Je zakladatelem Institutu psychologie kreativity.

Neurografie je výsledkem osobních odhalení, kreativního hledání, vědeckého výzkumu a praktických zkušeností s vývojem jedinečného grafického jazyka.

Zrodila se 29. dubna 2014 a je nejrychleji rostoucí psychologickou metodou třetího tisíciletí. Během prvních 6 let činnosti Neurografiky:

– praktikuje se ve 38 zemích světa a vyučuje se v 5 jazycích;
– má přes 8 000 certifikovaných uživatelů;
– a více než 1 500 certifikovaných specialistů;
– stejně jako více než 550 certifikovaných instruktorů;
– Na světě bylo vytvořeno přes 27 500 neurologických kreseb.

Stupně odbornosti NeuroGrafiky

  1. stupeň: Uživatel NeuroGrafiky. Absolvuje základní kurz a může používat NeuroGrafiku pro sebe. Získaný certifikát neopravňuje k práci s jinými lidmi.
  2. stupeň: NeuroGrafik Specialista pro práci se sebou a s ostatními lidmi. Účast na workshopu nezahrnuje oprávnění k výuce, workshop je určen výhradně pro aktivní sebekoučink.
  3. stupeň: NeuroGrafik Instruktor provádí profesní školení a kurzy.