Neurografika

Zdá se Vám, že už žijete v době, které nerozumíte?

Je stále více zřejmé, že už žijeme v jiné, „nové době“, a zdá se těžké se jí přizpůsobit. Jsou zapotřebí hluboké změny ve všech oblastech života. Neurografika je jedním z nových nástrojů, který pomáhá tyto změny uskutečnit.

Je to jedinečný kreativní, terapeutický i koučovací a vědecky ověřený nástroj pro práci s vědomím za účelem řešení různých problémů, dosažení cílů a transformaci do reality.

Není to jen o kreslení hezkých obrázků. Každé dílo je individuálním procesem, při kterém dochází k „překreslení neuronové sítě, k harmonizaci části psychiky tvůrce a k propojení s celkem.

Podle přesně daných  postupů.

Nejedná se o automatickou kresbu!  Nejdříve se vyladíme na to, co chceme ve svém životě změnit, přeneseme to na papír a pak rozkreslujeme a vytváříme nové cesty a propojení k žádoucí realitě.

Pomáhá nám zbavit se nepotřebného a nefunkčního neuronového propojení, a vytváří propojení nová, potřebná a užitečná.


Neurografika je velmi účinným spojením psychologie, neurobiologie, umění a spirituality.

Každý z nás zažívá nějaké problémy, traumata, životní krize, negativní pocity nebo nemoci, které nám znepříjemňují život každý den.

Necítíme se pak dobře a hledáme cestu, jak z toho všeho uniknout a někdy je téměř nemožné najít příčinu nebo se problému zbavit.

Náš každodenní život „jede“ podle starých vzorců chování a tím škodíme sami sobě, i když nechceme. Jednoduše by se dalo říct, že starých vzorců je potřeba se zbavit a nahradit je novými. Ale jak ?!

Nabízím jednoduché řešení…WORKSHOP NEUROGRAFIKY

Co to je?

Workshop  je koučovací pracovní seminář, na kterém nedostáváte pouze teoretické znalosti, ale rovnou si vyzkoušíte metodu a zažijete SKUTEČNÉ  změny HNED pod profesionálním vedením.

Chci se podívat na plánované workshopy

Kromě toho, že se věnujete velmi kreativní a zábavné  činnosti, má kresba Neurografiky spoustu výhod:

  • Naučíte se  univerzální kód, který je snadno srozumitelný a snadno ovladatelný.
  • Získáte neverbální komunikační nástroj s naším podvědomím.
  • Úleva od stresu a negativních emocí.
  • Lze jej použít pro osobní nebo profesionální růst.
  • Dokážete svůj mozek i své myšlení doslova přepsat a naučit se efektivně zvládat každodenní stresy nebo se jich úplně zbavit.
  • Vytváří nová spojení pro radostný a úspěšný život.

Na co všechno se dá technika použít?

Díky této technice si dokážete v mozku vytvořit nová neuronová spojení, nově aktivovat síť neuronů a oživit i nefunkční neurony. Tato technika pomáhá otevřít vědomí, transformovat myšlení, najít řešení problémů a celkově si změnit život k lepšímu. Pomocí fixu, papíru, pastelek a linie, kterou vás naučím používat, můžete skutečně vyřešit mnoho svých problémů nebo si naplánovat nový, lepší a kvalitnější život ve všech oblastech. 

Výhodou je, že nemusíte ani umět kreslit.


Povídání o Neurografice – Alice a Věra

TVŮRCE NEUROGRAFIKY

Pavel Michajlovič Piskarev: 

autor teorií, vědeckých monografií a knih, řečník, kouč, výtvarník, architekt, doktor psychologie. Plný člen MAPN (Mezinárodní akademie psychologických věd). Předseda představenstva MANGO (International NeuroGesztalt Organization). Vedoucí Neurografického oddělení TSPH (Creative Union of Professional Artists) v Rusku. Vlastník více než 40 patentů. Je zakladatelem Institutu psychologie kreativity.

Neurografika je nejrychleji rostoucí psychologickou metodou třetího tisíciletí. Je výsledkem vědeckého výzkumu, kreativního hledání, osobních odhalení, a praktických zkušeností s vývojem jedinečného grafického jazyka.

Zrodila se 29. dubna 2014 a během prvních 6 let činnosti Neurografiky:

– praktikuje se ve 38 zemích světa a vyučuje se v 5 jazycích;
– má přes 8 000 certifikovaných uživatelů;
– a více než 1 500 certifikovaných specialistů;
– stejně jako více než 550 certifikovaných instruktorů;
– Na světě bylo vytvořeno přes 27 500 neurologických kreseb.

Stupně odbornosti Neurografiky

  1. stupeň: Uživatel Neurografiky. Absolvuje základní kurz a může používat Neurografiku pro sebe. Získaný certifikát neopravňuje k práci s jinými lidmi.
  2. stupeň: Neurografik Specialista pro práci se sebou a s ostatními lidmi. Účast na workshopu nezahrnuje oprávnění k výuce, workshop je určen výhradně pro aktivní sebekoučink.
  3. stupeň: Neurografik Instruktor provádí profesní školení a kurzy.