Neurodéšť

Neurokoučink NeuroRain® (NeuroDéšť) je jako životadárný déšť pro zasazená semínka.

Nevíte jak vdechnout život vašim plánům a jak je podpořit ve vašem životě?  Nebo byste nějaká semínka (plány, podnikání, činnost, cíle) chtěli, ale nevíte jaká a jak je zasadit či pěstovat?

Získáte novou jasnost ve vašich tématech. Zobrazí se skryté schopnosti a dovednosti, které aktivujete pro dosažení svých projektů, plánů.

Neurodéšť vznikl z modelu šamanského deště, který propojuje otcovskou energii oblohy a mateřskou energii země. Déšť  jako požehnání nás při kreslení intenzivněji spojuje s mocnou energií Vesmíru. NeuroRain® vyživuje naše nevědomé i vědomé nápady, projekty, sny, plány, které jsou zde ukryty jako semínka v zemi. Přivedete tvořivou a podporující energii do realizace toho, co chcete, aby se ve vašem životě projevilo.

Chci získat přístup k videoworkshopu NeuroDéšť – platba v CZK

Chci získat přístup k videoworkshopu NeuroDéšť – platba v EUR


Osobní NeuroKoučink je samozřejmě nejefektivnější, ale chápu, že si někdo nemůže dovolit cestovat nebo nemá dostatek času. A tak je možné se domluvit i na on-line workshopu.

Po domluvě mohu přijet já za Vámi nebo Vy za mnou.

Cena za hodinu je 700,-Kč

Nechci abyste platili více, než je nezbytně nutné, a tak další započatá hodina už je účtována po 15 minutách.

NeuroRain® může být potvrzen mezinárodním certifikátem Institutu psychologie kreativity Pavla Piskareva v angličtině nebo v němčině na vyžádání.