Neuro Déšť

Neurokoučink Neuro Déšť je jako životadárný déšť pro zasazená semínka.

Nevíte jak vdechnout život vašim plánům a jak je podpořit ve vašem životě?  Nebo byste nějaká semínka (plány, podnikání, činnost, cíle) chtěli, ale nevíte jaká a jak je zasadit či pěstovat?

Získáte novou jasnost ve vašich tématech. Zobrazí se skryté schopnosti a dovednosti, které aktivujete pro dosažení svých projektů, plánů.

Neuro Déšť vznikl z modelu šamanského deště, který propojuje otcovskou energii oblohy a mateřskou energii země. Déšť  jako požehnání nás při kreslení intenzivněji spojuje s mocnou energií Vesmíru. Neuro Déšť vyživuje naše nevědomé i vědomé nápady, projekty, sny, plány, které jsou zde ukryty jako semínka v zemi. Přivedete tvořivou a podporující energii do realizace toho, co chcete, aby se ve vašem životě projevilo.

Chci získat přístup k videoworkshopu NeuroDéšť – platba v CZK

Chci získat přístup k videoworkshopu NeuroDéšť – platba v EUR


Další možností je:

Osobní Neuro Koučink, který je samozřejmě nejefektivnější, ale chápu, že si někdo nemůže dovolit cestovat nebo nemá dostatek času. Po domluvě mohu přijet já za Vámi nebo Vy za mnou.

Pokud budete chtít, je možné se domluvit i na on-line workshopu. Spojit se můžeme přes internet, prostřednictvím videohovoru.

Cena za hodinu je 700,-Kč

Nechci abyste platili více, než je nezbytně nutné, a tak další započatá hodina už je účtována po 15 minutách.

Máte-li zájem se dozvědět více, zavolejte mi na

+420 773 870 890 – Věra Michalicová