Neuro Déšť

Neurokoučink Neuro Déšť je jako životadárný déšť pro zasazená semínka.

Nevíte jak vdechnout život vašim plánům a jak je podpořit ve vašem životě?  Nebo byste nějaká semínka (plány, podnikání, činnost, cíle) chtěli, ale nevíte jaká a jak je zasadit či pěstovat?

Získáte novou jasnost ve vašich tématech. Zobrazí se skryté schopnosti a dovednosti, které aktivujete pro dosažení svých projektů, plánů.

Neuro Déšť vznikl z modelu šamanského deště, který propojuje otcovskou energii oblohy a mateřskou energii země. Déšť  jako požehnání nás při kreslení intenzivněji spojuje s mocnou energií Vesmíru. Neuro Déšť vyživuje naše nevědomé i vědomé nápady, projekty, sny, plány, které jsou zde ukryty jako semínka v zemi. Přivedete tvořivou a podporující energii do realizace toho, co chcete, aby se ve vašem životě projevilo.

Chci získat přístup k videoworkshopu NeuroDéšť – platba v CZK

Chci získat přístup k videoworkshopu NeuroDéšť – platba v EUR


Připravte si čtvrtku A4 (případně obyč. papír) a nějaké pastelky nebo voskovky či progressa, a mějte po ruce i obyčejnou tužku, černý tenký a silný fix.

Pokud máte raději osobní setkání, další možností je individuální NEMMO koučink.


Vyloučení odpovědnosti: Pokud zde na stránkách najdete zdravotní témata a doporučené přístupy, tak vězte, že nemohou být náhradou za odborné zdravotní vyšetření. Pro stanovení zdravotních závěrů je třeba obrátit se na ošetřujícího lékaře!