Moje první buňka

Webinář se již konal, ale můžete získat přístup k záznamu.

Učili jsme se komunikovat se svými buňkami a čistit buněčnou paměť.


Na počátku našeho zrození byla jedna mateřská buňka, která už tehdy, i když byla maličká a zranitelná, v sobě nesla takové množství informací, že si to naše mysl ani nedokáže představit.

A tahle buňka se začala dělit a předávat své informace dalším buňkám, a tak začala vznikat buněčná struktura, ve které všechny buňky neustále komunikovaly a vznikaly další a další.Již přišlo na svět mnoho vědeckých studií a bylo potvrzeno, že buňky komunikují a to nejen mezi sebou v jednom těle, ale že spolu dokáží komunikovat, i když je jich několik od těla odděleno.

Navíc náš život ovlivňuje spousta okolností a jednou z nich je i buněčná paměť, která je nezměrná. V jedné buňce se promítá paměť mnoha generací našich předků, přičemž jejich genetický materiál a i jejich bytí, nás ovlivňuje více, než by se mohlo zdát.

Pojďme spolu toto všechno v našich buňkách vyčistit, uklidit, dát prostor novému a začít se svými buňkami komunikovat. Buňky totiž neustále naslouchají a čekají kdy si na ně uděláte čas. Tělo je totiž velmi moudré a vysílá do mysli spousty signálů.

Jsme už velmi chytří, vzdělaní, vynalézaví, moudří a tak dále, ale mnohé z nás trápí spousty nemocí až nakonec odejdeme ze světa s vědomím, že vlastně ještě nevíme vůbec nic.

Jaké by to bylo prožít ten život v lásce, radosti a ve zdraví?

O tom všem a ještě o mnohém dalším si budeme povídat, a přitom si kreslením své první mateřské buňky navazovat komunikaci se svým tělem, myslí …


Záznam webináře je k dispozici po uhrazení a přihlášení do stránky On-line workshopy a webináře.


Chci získat přístup k záznamu webináře – Moje první buňka – platba v CZK

Chci získat přístup k záznamu webináře – Moje první buňka – platba v EUR


Další možností je:

Osobní Neuro Koučink, který je samozřejmě nejefektivnější, ale chápu, že si někdo nemůže dovolit cestovat nebo nemá dostatek času. Po domluvě mohu přijet já za Vámi nebo Vy za mnou.

Pokud budete chtít, je možné se domluvit i na on-line workshopu. Spojit se můžeme přes internet, prostřednictvím videohovoru.

Cena za hodinu je 700,-Kč

Nechci abyste platili více, než je nezbytně nutné, a tak další započatá hodina už je účtována po 15 minutách.

Máte-li zájem se dozvědět více, zavolejte mi na

+420 773 870 890 – Věra Michalicová