Moje první buňka

Webinář se již konal ve středu 14.9.2022 od 19:00 hodin.

Učili jsme se komunikovat se svými buňkami a čistit buněčnou paměť.


Na počátku našeho zrození byla jedna mateřská buňka, která už tehdy, i když byla maličká a zranitelná, v sobě nesla takové množství informací, že si to naše mysl ani nedokáže představit.

A tahle buňka se začala dělit a předávat své informace dalším buňkám, a tak začala vznikat buněčná struktura, ve které všechny buňky neustále komunikovaly a vznikaly další a další.Již přišlo na svět mnoho vědeckých studií a bylo potvrzeno, že buňky komunikují a to nejen mezi sebou v jednom těle, ale že spolu dokáží komunikovat, i když je jich několik od těla odděleno.

Navíc náš život ovlivňuje spousta okolností a jednou z nich je i buněčná paměť, která je nezměrná. V jedné buňce se promítá paměť mnoha generací našich předků, přičemž jejich genetický materiál a i jejich bytí, nás ovlivňuje více, než by se mohlo zdát.

Pojďme spolu toto všechno v našich buňkách vyčistit, uklidit, dát prostor novému a začít se svými buňkami komunikovat. Buňky totiž neustále naslouchají a čekají kdy si na ně uděláte čas. Tělo je totiž velmi moudré a vysílá do mysli spousty signálů.

Jsme už velmi chytří, vzdělaní, vynalézaví, moudří a tak dále, ale mnohé z nás trápí spousty nemocí až nakonec odejdeme ze světa s vědomím, že vlastně ještě nevíme vůbec nic.

Jaké by to bylo prožít ten život v lásce, radosti a ve zdraví?

O tom všem a ještě o mnohém dalším si budeme povídat, a přitom si kreslením své první mateřské buňky navazovat komunikaci se svým tělem, myslí …


Záznam webináře je k dispozici po přihlášení do stránky On-line workshopy a webináře.


Cena webináře je nyní zlevněna z 1400,-Kč – na 880,-Kč

Video se záznamem webináře se zobrazí po přihlášení do stránky On-line workshopy a webináře všem, kteří budou mít uhrazeno.

Přihlásit se na webinář – Moje první buňka – platba v CZK

Přihlásit se na webinář – Moje první buňka – platba v EUR