Květ Duše

Každý z nás zažil během života nějakou negativní událost, která ho změnila a cítí, že ztratil energii a třeba i část své Duše.

Stává se také, že se částečně Duše od těla odděluje nebo se rozpoltí a pak se cítíme ztracení, opuštění a nešťastní. Nežijeme – přežíváme.

Jistě jste i slyšeli, že je někdo jak tělo bez Duše.

Negativní vlivy a prožitky během života připravují naši Duši a tím i naše tělo o energii, která je nesmírně důležitá a my ji můžeme vrátit zpět.

Dovol své mysli pozvat tuto energii zpět do své Duše a Duši do svého těla. 

Duše je vlastníkem těla a je pro ni velmi důležité, a je také důležité, aby Duše nebyla rozpolcená a měla dostatek energie. Aby se mohla o svoje tělo (svůj dům) dobře starat. 

Cílem není jen najít, posbírat a navrátit Duši do těla, ale udělat pevné spojení. Vytvořit pevné spojení mezi Duší a vaším tělem. To je to na čem nám opravdu záleží. Nebudeme se starat o předchozí ani budoucí životy. Budeme tady a teď s vaší Duší a tělem.

O energii a část Duše vás mohla připravit jakákoliv z mnohých negativních událostí, které jsou v souvislosti se ztrátou. Jste v tomto životě a potřebujete vyléčit situace z dětství, dospívání i dospělého života. Vše co vás napadne, co jste ztratili nebo něco co je nedokončené. Mohou to být i nehody, vztahy, agresivní chování, může to být i proces porodu, ztráta někoho, může to být i ztráta mazlíčka. 

V průběhu malování pozveme zpět naše ztracené energie, které jsme někde zanechali a teď v přítomném okamžiku /čase je všechny vezmeme nazpět, spojíme a integrujeme.

Chci získat přístup k videoworkshopu Květ Duše – platba v CZK

Chci získat přístup k videoworkshopu Květ Duše – platba v EUR


Pokud máte raději osobní setkání

Osobní NeuroKoučink je samozřejmě nejefektivnější, ale chápu, že si někdo nemůže dovolit cestovat nebo věnovat tomu celý víkend. Tak je možné se domluvit i na on-line workshopu.

Cena za hodinu je 700,-Kč

Po domluvě mohu přijet já za Vámi nebo Vy za mnou.

Nechci abyste platili více, než je nezbytně nutné, a tak další započatá hodina už je účtována po 15 minutách.