Květ Duše

Každý z nás zažil během života nějakou negativní událost, která ho změnila a cítí, že ztratil energii a třeba i část své Duše.

Stává se také, že se částečně Duše od těla odděluje nebo se rozpoltí a pak se cítíme ztracení, opuštění a nešťastní. Nežijeme – přežíváme.

Jistě jste i slyšeli, že je někdo jak tělo bez Duše.

Negativní vlivy a prožitky během života připravují naši Duši a tím i naše tělo o energii, která je nesmírně důležitá a my ji můžeme vrátit zpět.

Dovol své mysli pozvat tuto energii zpět do své Duše a Duši do svého těla. 

Duše je vlastníkem těla a je pro ni velmi důležité, a je také důležité, aby Duše nebyla rozpolcená a měla dostatek energie. Aby se mohla o svoje tělo (svůj dům) dobře starat. 

Cílem není jen najít, posbírat a navrátit Duši do těla, ale udělat pevné spojení. Vytvořit pevné spojení mezi Duší a vaším tělem. To je to na čem nám opravdu záleží. Nebudeme se starat o předchozí ani budoucí životy. Budeme tady a teď s vaší Duší a tělem.

O energii a část Duše vás mohla připravit jakákoliv z mnohých negativních událostí, které jsou v souvislosti se ztrátou. Jste v tomto životě a potřebujete vyléčit situace z dětství, dospívání i dospělého života. Vše co vás napadne, co jste ztratili nebo něco co je nedokončené. Mohou to být i nehody, vztahy, agresivní chování, může to být i proces porodu, ztráta někoho, může to být i ztráta mazlíčka. 

V průběhu malování pozveme zpět naše ztracené energie, které jsme někde zanechali a teď v přítomném okamžiku /čase je všechny vezmeme nazpět, spojíme a integrujeme.

Chci získat přístup k videoworkshopu Květ Duše – platba v CZK

Chci získat přístup k videoworkshopu Květ Duše – platba v EUR


Další možností je:

Osobní Neuro Koučink, který je samozřejmě nejefektivnější, ale chápu, že si někdo nemůže dovolit cestovat nebo nemá dostatek času. Po domluvě mohu přijet já za Vámi nebo Vy za mnou.

Pokud budete chtít, je možné se domluvit i na on-line workshopu. Spojit se můžeme přes internet, prostřednictvím videohovoru.

Cena za hodinu je 700,-Kč

Nechci abyste platili více, než je nezbytně nutné, a tak další započatá hodina už je účtována po 15 minutách.

Máte-li zájem se dozvědět více, zavolejte mi na

+420 773 870 890 – Věra Michalicová


Pokud máte raději osobní setkání

Osobní NeuroKoučink je samozřejmě nejefektivnější, ale chápu, že si někdo nemůže dovolit cestovat nebo věnovat tomu celý víkend. Tak je možné se domluvit i na on-line workshopu.

Cena za hodinu je 700,-Kč

Po domluvě mohu přijet já za Vámi nebo Vy za mnou.

Nechci abyste platili více, než je nezbytně nutné, a tak další započatá hodina už je účtována po 15 minutách.