Kostelec na Hané 1.-2.10.2022

Vylaďte svůj mozek na pohodu a zdraví pomocí kresby.

Jednoduché a přesné postupy pro “nové nastavení” a přeprogramování neuronových drah od jakéhokoli problému k vašemu vytouženému přání.  Neurografika je nová, vědecky ověřená metoda, která má své využití jak pro širokou veřejnost, tak pro individuální terapeutické účely.

Každý z nás zažívá nějaké problémy, traumata, životní krize, negativní pocity nebo nemoci, které nám znepříjemňují život každý den.

Necítíme se pak dobře a hledáme cestu, jak z toho všeho uniknout a někdy je téměř nemožné najít příčinu nebo se problému zbavit.

Náš každodenní život „jede“ podle starých vzorců chování a tím škodíme sami sobě, i když nechceme. Jednoduše by se dalo říct, že starých vzorců je potřeba se zbavit a nahradit je novými. Ale jak ?!

Nabízím jednoduché řešení…WORKSHOP NEUROGRAFIKY

Co to je?

Workshop  je koučovací pracovní seminář, na kterém nedostáváte pouze teoretické znalosti, ale rovnou si vyzkoušíte metodu a zažijete SKUTEČNÉ  změny HNED pod profesionálním vedením.

Neurografika je nový terapeutický vědecký  obor. Formou jednoduché kresby se mění naprogramování neuronů na nové žádoucí změny.

Jak probíhá proces změny?

Podle přesně daných  postupů. Nejedná se o automatickou kresbu!  Nejdříve se vyladíme na to, co chceme ve svém životě změnit, přeneseme to na papír a pak rozkreslujeme a vytváříme nové cesty a propojení k žádoucí realitě.

Kromě toho, že se věnujete velmi kreativní a zábavné  činnosti, má kresba neurografiky spoustu výhod:

  • Naučíte se  univerzální kód, který je snadno srozumitelný a snadno ovladatelný.
  • Získáte neverbální komunikační nástroj s naším podvědomím.
  • Úleva od stresu a negativních emocí.
  • Lze jej použít pro osobní nebo profesionální růst.
  • Dokážete svůj mozek i své myšlení doslova přepsat a naučit se efektivně zvládat každodenní stresy nebo se jich úplně zbavit.
  • Vytváří nová spojení pro radostný a úspěšný život.

Na co všechno se dá technika použít?

Díky této technice si dokážete v mozku vytvořit nová neuronová spojení, nově aktivovat síť neuronů a oživit i nefunkční neurony. Tato technika pomáhá otevřít vědomí, transformovat myšlení, najít řešení problémů a celkově si změnit život k lepšímu. Pomocí fixu, papíru, pastelek a linie, kterou vás naučím používat, můžete skutečně vyřešit mnoho svých problémů nebo si naplánovat nový, lepší a kvalitnější život ve všech oblastech. 

Výhodou je, že nemusíte ani umět kreslit.

Co na workshop potřebuji?

Silnější papír A4 nebo skicák A4, nelihový černý fix silný a slabý (dvě různé tloušťky) a barevné pastelky nebo fixy či voskovky.

NeuroStrom – naprogramujete si svůj život stromem života a vašich přání.

Máte projekt nebo přání, které chcete uskutečnit, ale nevíte jak nebo si myslíte, že to není možné? Zázraky začnou přicházet do vašeho života! 

Toto je jedinečný způsob, jak vytvořit efektivní scénář pro jakoukoli situaci ve vašem životě a projevit svůj sen ve své realitě. Navíc vás udržuje v motivaci k vybranému úkolu. 

S úžasem budete sledovat, jak se váš život začne měnit dle vašich přání a budete zvědaví, co dalšího vás příjemně překvapí. Dle postupného návodu si nakreslíte svůj vlastní NeuroStrom.

Kdy:   1.-2.10.2022

Kde: Kostelec na Hané – ještě upřesním místo

Čas :   10 – 16/17  hod.

PRO REZERVACI MÍSTA JE POTŘEBA UHRADIT ZÁLOHU NEBO CELOU ČÁSTKU. Klikněte na tlačítko a zvolte si variantu.

Rezervovat místo

Podle počtu účastníků, tempa kreslení a množství vašich dotazů je pohyblivé ukončení workshopu.

Investice: 3300 Kč 

Účast na workshopu nezahrnuje oprávnění k výuce, workshop je určen výhradně pro aktivní sebekoučink.

Lektorka workshopu: 

Věra Michalicová – úvod, fungování neuronů a organizace, vedení koučovací praxe Neurografiky

Sama ve svém životě díky Neurografice zažívám neuvěřitelné změny. Mojí nejintenzivnější změnou je, po celoživotní neplodnosti a nákresu stromu přání, krásné zdravé miminko. Pokud vás metoda zaujala, neváhejte, zvládne ji opravdu každý a můžete si vědomě řídit svůj život.