Harmonizace životního prostoru

Slyšeli jste někdy rčení: “i stěny mají uši”?

V tomto případě nemyslím to, že by vás sledovali a přes stěnu poslouchali vaši sousedé, ale spíše to, že když stěny slyší, tak si také pamatují. A pamatují si všechno. Všechny události, ať pozitivní nebo negativní, vše se “zapisuje” do prostoru ve kterém žijete. Například můj manžel, nemohl pochopit co se to děje, “proč se na jednom místě v domě cítím tak špatně, a proč se ve starém křesle vyspím lépe než na pohodlné matraci v ložnici”?

Možná, že se Vám ve vašem životním prostoru také na některých místech právě “nedaří”.

Je jedno zda máte dům nový nebo starý. I nový dům, byt, garáž nebo stodolu někdo stavěl a pokud jste to nebyli pouze vy, tak řemeslníci. Mohla to být dobrá parta a váš dům si nyní pamatuje veselé budování, ale mohla to být také parta lidí, kteří měli svých problémů a starostí tolik, že si nyní váš životní prostor pamatuje a vyzařuje něco, co vás dnes ovlivňuje a necítíte se doma dobře. Zkrátka každý z nich něco tomu prostoru dal. Dal mu kus svého života, svých nadějí a přání, svých zklamání a přešlapů.

A starý dům si pamatuje o to více, zvlášť, když se v něm vystřídalo více generací. Vaši předci Vám tak (ne)vědomě do vašeho bydlení “nadělili” co sami prožívali a to Vás nyní provází vaším životem a v mnoha ohledech i limituje. Ve vašem domu se může skrývat mnoho starých zranění, křivd, strachů, bolestí, ať fyzických nebo duševních.


To, že se kámen zrovna nehýbe, neznamená, že v sobě nenese otisk každého, kdo na něj sáhnul.


Všechny negativní vlivy co mají lidé se energeticky otisknou do paměti domu a jeho prostoru. I negativní minulost zaznamenaná ve zdech však může odejít a dát prostor novému.

Možná je to právě proto, že jste ovlivněni něčím, čemu jde jen těžko porozumět, když vlastně ani nevíte, co za zátěže ve svém životním prostoru máte.

Čeká Vás NEMMO workshop se silným čistícím a transformačním účinkem. V tomto workshopu se zaměříme na to, jak vyčistit a harmonizovat energii svého životního prostoru, kterým jsme ovlivňováni a necítíme se v něm dobře.


K čištění a harmonizaci svého životního prostoru potřebujete jen malou přípravu a můžete se do toho směle pustit.

A nepotřebujete znát jeho minulost, ani nemusíte mít neurologické znalosti nebo kreslířský talent.


Zároveň si v tomto workshopu můžete do energetického pole svého životního prostoru přitáhnout vše potřebné, pozitivní, stabilizovat domácí energii a usazení toho co chcete. Například, aby všechno v domě fungovalo i když je starý, ať se v něm dobře odpočívá, ať je v něm dobré soužití, ať odolává nepřízni počasí a vnějšímu negativnímu vlivu jiných lidí a další…


V čem Vám může tento on-line workshop pomoci?

Především se budeme napojovat na energetické pole svého životního prostoru a hledat vše co nás v něm negativně ovlivňuje. Vyčištěním a harmonizováním energií svého prostoru si v něm vytvoříte nové pozitivní vibrace a tím budete mít i spokojenější život.


Provedu Vás krok za krokem procesem, ve kterém se napojíte na svůj životní prostor a vyčistíte všechny negativní vzorce a programy, které k Vám váš prostor vysílá a ovlivňuje vaše pohodové bydlení, soužití nebo práci.


Získáte mocný nástroj, kterým při kreslení vytváříte harmonii a vnášíte ji do významů se kterými v obrázku pracujete.

 • Inspirace – Při kreslení se může objevit nadšení a inspirativní nápady, které vás pozitivně popostrčí.
 • Inovace – Staré myšlenkové vzorce jsou narušeny, objevují se nové vzorce a souvislosti a tvoří ideální živnou půdu pro inovace.
 • Jasnost – obrázek řekne více než 1000 slov . Uvědomíte si, o co jde, i když to nedokážete vyjádřit slovy.
 • Všímavost – Kreslení vám umožňuje ponořit se do tady a teď a vědomě se zapojit do svých pocitů, myšlenek a tělesných vjemů.
 • Kreativita – (znovu)objevujete svou vlastní kreativitu a zažijete při kreslení pohodu a klid.
 • Sebeurčení – S tužkou ve vlastní ruce jste vždy schopni udělat něco dobrého pro sebe, nezávisle na někom jiném.

Co je na on-line workshop potřeba?

 • Chtít vzepřít se možnému přesvědčení “Neumím kreslit!”
 • PC nebo notebook s přístupem na internet.
 • bílý papír A4, černá tenký fix (šířka čáry 0,5 mm/1 mm).
 • silnější černý permanentní fix, barevné pastelky (voskovky či progressa), ořezávátko.
 • dostatek času a klidu pro sebe – workshop více než hodinu a půl.

Zde si vyberte zda budete chtít uhradit Harmonizaci životního prostoru v korunách nebo v eurech.


A jak to vnímají účastníci NEMMO workshopů a webinářů?


Pokud máte raději osobní setkání, další možností je individuální NEMMO koučink.


Vyloučení odpovědnosti: Pokud zde na stránkách, v on-line vysílání či video-workshopech najdete zdravotní témata a doporučené přístupy, tak vězte, že nemohou být náhradou za odborné zdravotní vyšetření. Pro stanovení zdravotních závěrů je třeba obrátit se na ošetřujícího lékaře!