Harmonizace roku

Co nám tento rok může přinést?

Nejsem věštec, a tak na tuhle otázku odpověď neznám … 🙂

Ale vím, jak jít naproti tomu, abych v letošním roce zažívala lásku, pohodu, klid, upevnila své zdraví, měla skvělé partnerství a vykročila do tohoto roku tou “správnou nohou”.

Harmonizace roku nám pomůže nalézt rovnováhu v našem životě a umožní nám cítit se v pohodě. Klid a pohoda jsou důležité pro naše zdraví a duševní pohodu. Do harmonizace roku si můžete vložit třeba i úspěch, dovolenou či splnit zkoušku nebo navázat pevné partnerství.

Zkrátka to, co Vám má přinést radost, štěstí, lásku a to, co Vás v životě nejvíce naplňuje.

Pojďte se mnou vykročit tou správnou nohou a pěkně krok za krokem si nakreslit harmonizaci roku.

Vytvořte si pro úspěšný a pohodový rok lepší podmínky pomocí NEMMO.

Harmonizaci roku můžete malovat i s dětmi.

Připravte si čtvrtku A4 (případně obyč. papír) a nějaké pastelky nebo voskovky či progressa, a mějte po ruce i obyčejnou tužku, černý tenký a silný fix.

Z webináře bude pořízen záznam, ke kterému budete mít trvalý přístup a bude dlouhý přibližně hodinku a půl. V průběhu webináře budu odpovídat i na dotazy, které se nemusí nutně týkat pouze kreslení harmonizace roku, a tak bude opět plný užitečných rad 🙂

Webinář budu vysílat ..2023 od 18:00 hodin

Odkaz na vysílání Vám přijde mailem asi 20 minut před začátkem vysílání a odkaz se také asi v 17:40 hodin objeví na stránce On-line workshopy a webináře. Uvidíte ho tam však jen, když se do stránky přihlásíte.

A aby Vám přišel, tak je potřeba si nejdříve zajistit přístup přes zelené nebo modré tlačítko níže.

Po odeslání objednávky Vám přijdou dva maily. Jeden bude ohledně objednávky (zajištění přístupu k webináři) a ve druhém Vám přijdou přihlašovací údaje do stránky On-line workshopy a webináře, kde máte možnost se podívat i na některá další videa ohledně metody NEMMO. Zkontrolujte i složku spam.

Webinář ode mě můžete mít darem, ale i za malý dar od vás budu velice ráda.

Přeji získat přístup k webináři – Hvězda přání – zdarma nebo dar v CZK

Přeji získat přístup k webináři – Hvězda přání – zdarma nebo dar v EUR


Další možností je:

Osobní Neuro Koučink, který je samozřejmě nejefektivnější, ale chápu, že si někdo nemůže dovolit cestovat nebo nemá dostatek času. Po domluvě mohu přijet já za Vámi nebo Vy za mnou.

Pokud budete chtít, je možné se domluvit i na on-line workshopu. Spojit se můžeme přes internet, prostřednictvím videohovoru.

Cena za hodinu je 700,-Kč

Nechci abyste platili více, než je nezbytně nutné, a tak další započatá hodina už je účtována po 15 minutách.

Máte-li zájem se dozvědět více, zavolejte mi na

+420 773 870 890 – Věra Michalicová